▒█▀▀▀█ █▀▀█ █▀▀▄ █▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀▄ █▀▀ ░ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▄▀█ 
░▀▀▀▄▄ █▄▄█ █░░█ █▄▄▀ ░▀▀▀▄▄ ░░█░░ █░░█ █░░█ █▀▀ ▄ ▒█░░░ █░░█ █░▀░█ 
▒█▄▄▄█ ▀░░▀ ▀▀▀░ ▀░▀▀ ▒█▄▄▄█ ░░▀░░ ▀▀▀▀ ▀░░▀ ▀▀▀ █ ▒█▄▄█ ▀▀▀▀ ▀░░░▀ # We're looking for talented developers like you at  ͇らAÐRらTØNƐ.ㄈO௱ , send your CV to Me iniɘlɒИ-ʜƨoɿooﻼ :   arvindastanboo [at] gmail . com  !

حمام‌های لوکس و زیبا - طرحهای چشمگیر حمامهای لوکس که شما را به نوسازی حمام منزلتان ترغیب میکند ! -سنگ آنتیک و سنگ مصنوعی صدر استون

حمام‌های لوکس و زیبا – طرحهای چشمگیر حمامهای لوکس که شما را به نوسازی حمام منزلتان ترغیب میکند !

حمام‌های لوکس امروزی تنها مکانی برای دوش گرفتن به حساب نمی‌آیند. طراحان دکوراسیون داخلی با گسترده‌تر کردن این فضا و اضافه کردن امکانات بسیاری به آن، این بخش از خانه را به فضایی برای استراحت کردن و آرامش یافتن، تبدیل کرده‌اند. با ما همراه باشید تا نگاهی به برترین طراحی‌های حمام بیاندازیم.

 حمام‌های لوکس و زیبا – طرحهای چشمگیر حمامهای لوکس که شما را به نوسازی حمام منزلتان ترغیب میکند !

حمام‌های لوکس امروزی بزرگ و برخی از آن‌ها به بزرگی یک اتاق‌خواب مجلل هستند. بسیاری از حمام های لوکس سفارشی یک قسمت استراحت در خود دارند در حالی که طراحی‌های ساده تر حمام تنها شامل یک قسمت برای دوش، یکی برای توالت و یک قسمت برای روشویی

است. یک حمام لوکس چیزی بیشتر از این‌ها را به صاحب خود عرضه می‌کند؛ یک سالن استراحت حمام لوکس دارای سیستم گرمایشی شامل شومینه شیک یا بخاری با چند صندلی گرم و نرم در کنار آن یا حتی مبل و فرش برای ایجاد یک قسمت راحت جهت استراحت و ماندن در آن، است.

BATHROOM

یک حمام سفارشی لوکس الهام گرفته از طبیعت با وان پایه دار و دوش بزرگ

یکی دیگر از ویژگی‌های حمام‌های لوکس داشتن یک قسمت کامل برای لباس پوشیدن است، جایی که شما می‌توانید در آن لباس پوشیده و آماده شوید، بدون اینکه حتی یک قدم به بیرون از این قسمت بردارید. کمدهای دیواری، نور طبیعی و ملایم و آینه‌های مزین از اجزا اصلی قسمت مخصوص لباس پوشیدن است. یک بخش اساسی حمام‌های لوکس، وان است که ممکن است دوش در بالای آن یا در قسمتی جداگانه قرار بگیرد. وان در ابعاد و اشکال بسیار متنوعی وجود دارد.

چیزی که واقعا یک حمام را لوکس می‌کند، مواد استفاده شده در ساخت آن است. حمام‌های لوکس دارای مقدار زیادی سنگ مرمر، چوب‌های کار‌شده و کاشی‌های سفارشی در دیوار‌ها و کف هستند. استیل ضد لک و رنگ، کرومیوم و مس از دیگر فلزات اعلا هستند که در لوازم و دکور این حمام‌ها استفاده می‌شود. این سبک از حمام‌ها دارای سقفی بلند یا طاق‌دار هستند که لوازم روشنایی لوکس مثل لوستر‌ یا حتی پنجره‌های سقفی برای تامین نور طبیعی را دارا هستند.

این حمام الهام گرفته از طبیعت دارای ترکیب رنگی از قهوه ای تیره و بژ هستند. کف حمام دارای سرامیک‌های ساده به رنگ بژ و بخش‌هایی کوچک از موزاییک در گوشه‌ها هستند، که حس سنگ طبیعی را به انسان القا می کند. قسمت دوش هم از همین مواد ولی در ابعاد و ترکیب متفاوت ساخته شده است. کابینت‌ها و دیوار‌‌ها هم به رنگ بژ روشن هستند.

BATHROOM

یک حمام لوکس با دیوار‌ها و کف پوشیده از سنگ تراورتن

این حمام لوکس با حس و رنگ گرمی که دارد شما را جذب می‌کند. دیوار‌ها و کف از سنگ‌ طبیعی تراورتن ساخته شده است. در بعضی جا‌ها سنگ برشی نوار شکل دارد. بخش کانتر از مواد ساده و سفید و قسمت دوش از شیشه شفاف ساخته شده است. روی‌ هم رفته در این طراحی از تنوع زیادی استفاده نشده است اما زیبایی کیفیت  آن که از مواد طبیعی ساخته شده، قابل تحسین است.


BATHROOM

حمامی با جکوزی بزرگ و محوطه دوش مشکی

این طراحی حمام بسیار عالی و منحصر به فرد در طرح و شکل است. کف حمام به وسیله سنگ‌های طبیعی تراورتن که به شکل مثلثی بریده شده‌اند، پوشیده شده‌ است. این طرح برای کف بسیار عالی است و از آن‌جا که تنها از یک سنگ در آن استفاده شده است، شلوغ و خسته کننده به نظر نمی‌رسد. قسمت روشویی، وان و دوش با ورقه‌هایی از سنگ گرانیت سیقل‌داده شده که به لوکس و ماندگار بودن معروف است، ساخته شده‌اند. بقیه دیوار‌ها با سرامیک ساده و طبیعی کرم رنگ پوشیده شده است.


BATHROOM

یک حمام لوکس ساخته شده با سرامیک بژ و چوب‌هایی زیبا و سنگ گرانیت

این حمام بزرگ عمدتا از سرامیک بژ با ترکیب‌های مختلف برای کف و قسمت وان ساخته شده است. قسمت مرکزی به شکل مورب و حاشیه‌ها با سرامیک بژ تزئیین شده‌اند. قسمت روبروی وان هم با کاشی‌های مورب و در ابعاد کوچک‌تر پوشیده شده است. قسمت بالای وان سطحی ساده و سفید است و کمدها از چوب محکم افرا و کانتر از گرانیت ساخته شده است.


BATHROOM

حمامی بسیار جذاب و عالی با استفاده از مواد طبیعی

این حمام زیبا ترکیبی از زیبایی مدرن و مواد طبیعی و قدیمی است. کف آن از سرامیک‌های ساده بژ به همراه حاشیه‌هایی از موزاییک قهوه ای پوشیده شده است. قسمت‌های کناری از سرامیکی تیره‌تر پوشیده شده و بخش کانتر و وان از سنگ مرمر بژ ساخته شده‌ است. دیوارهای قسمت دوش با سنگ آهک خط‌کشی شده پوشیده و سرامیک‌های کف هم به شکل تخته شطرنج چیده شده‌اند. کمد‌ها از ورقه‌های چندلایه چوب بلوط ساخته شده‌اند.


BATHROOM

حمام مدرن الهام گرفته از معماری آسیایی با چوب ماهون

یک حمام جذاب و مدرن که از معماری آسیایی الهام گرفته است. در کف چوب‌های ماهونی سرتاسر سرامیک‌های ساده را پوشانده‌اند. برای کامل کردن نمای چوبی حمام، قسمت کمد‌ها، توالت، قسمت‌های جدا‌کننده و قفسه‌های بالایی از ورقه‌های چوب قرمز رنگ ماهونی ضد آب پوشیده شده‌اند. بقیه دیوار‌ها از پوششی سخت و بتونی ساخته شده است تا تعادل رنگی را در تمام حمام برقرار کند.


BATHROOM

 طراحی حمام سفارشی فوق مدرن با سرامیک‌های بزرگ

یک حمام با طراحی فوق مدرن که بر روی سادگی، طر‌‌ح‌های ساده و خط‌ها تمرکز دارد. سرامیک‌هایی بزرگ با ابعاد  ۶۰ در ۶۰ سانتی‌متر و به رنگ طوسی در کف استفاده شده است و دیوار‌ههای قسمت دوش‌ هم از سرامیک‌هایی با همین ابعاد و در رنگ طوسی تیره ساخته شده است. از شیشه‌های شفاف برای جدا کردن قسمت توالت و دوش استفاده شده ‌است. باقی دیوار‌ها و سقف با رنگ سفید ساده رنگ شده‌اند. سر دوش آب به  لامپ‌های LED  نئون مجهز شده‌ است تا فضا را زیباتر سازد.


BATHROOM

حمام لوکس با تلفیقی از عناصر کلاسیک و مدرن

یک ترکیب لوکس با استفاده از عناصر مدرن و کلاسیک. این طراحی شیک به شما حس زیبایی و ظرافت را القا می‌‌کند، کف و نیمی از دیوار‌ها از کاشی‌های مرمر با کیفیت پوشیده شده‌ است و لبه‌ها با کاشی تزئین شده به طرح پیچک آراسته شده‌اند. بقیه ‌دیوار‌ها با رنگ روشن و گرم بژ و سقف و قرنیزها هم به رنگ سفید رنگ شده‌اند. کمد‌ها از چوب ماهونی یک دست و کانتر هم از مرمر سفید ساخته‌ شده‌است.


BATHROOM

طراحی حمام مدرن با کاشی‌های بزرگ سفید  و ساده و به همراه وان شیب‌دار

یک طراحی مدرن و بسیار جذاب، این فضا اکثرا با کاشی‌های بزرگ سفید پوشیده ‌شده است. قسمت بالاتر که در آن وان و دوش قرار دارد، با موزاییک‌هایی به رنگ قهوه‌ای و طوسی تزئین شده‌ است. دیوار‌ها با رنگ بژ پوشیده‌ شده‌اند و در قسمت دوش از یک شیشه استفاده شده است.


bathroom

طراحی الهام گرفته از طبیعت به همراه روشنایی نئون آبی‌رنگ

این نوع طراحی روستایی با الهام از طبیعت، اخیرا بسیار پرطرفدار بوده‌است و حتی به نظر می‌رسد که حمام‌هایی با این طراحی در حال دنبال کردن گرایش امروزی هستند.  برای دستیابی به شکلی ناتمام در این نوع طراحی، سرامیک‌هایی به رنگ زنگ فلز در کف و بیشتر دیوار‌ها استفاده‌ شده‌است. یک دیوار با رنگ مشکی‌ ساده رنگ شده است، این ترکیب به همراه شیشه بدون‌فریم و مجلل در درها، فلز‌های کار شده و سرامیک‌های ساده در قسمت دوش، ترکیبی بسیار عالی و چشم‌نواز را تشکیل می‌دهند.


bathroom

یک حمام لوکس ساده به همراه گرانیت قهوه‌ای بالتیک

این حمام بسیار ساده ولی زیبا کار‌شده است. بیشتر دیوار‌ها به رنگ بژ روشن هستند، کف و قسمت دوش با سنگ‌هایی طبیعی به رنگ بژ روشن پوشیده شده‌اند. سطح وان و اطراف آن با مرمر سفید آراسته شده‌ است و در ساخت کانتر از گرانیت قهوه‌ای بالتیک استفاده شده‌ است.


bathroom

یک طراحی  حمام مدرن با ترکیبی از سرامیک‌های با ‌کیفیت در رنگ  کرم روشن و قهوه‌ای

این طراحی مدرن دارای تنوعی در استفاده و ترکیب مواد یکسان است. کف و دیوار‌ها با سرامیک‌هایی کرم و قهوه‌ای رنگ پوشیده شده‌اند. رنگ قهوه‌ای در گوشه‌ها و نقاط قوت و رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی برای کف و دیوار‌ها به کار برده شده‌است. کابینت و قفسه‌ها از چوب یک‌دست گردو و سقف به رنگ سفید ساده‌ است. یک روشویی شیک به رنگ برنجی و قفسه‌ای کناری با در شیشه‌ای این حمام را تکمیل کرده‌است.


bathroom

حمامی بزرگ با سرامیک‌های با کیفیت مرمر در کف

این حمام بزرگ با ترکیب کاشی‌های مرمر در کف و نقاشی دیوارها به رنگ بژ ساده  و سقف و قاب‌ها به رنگ سفید ساخته شده است. از گرانیت سفید سیقل‌داده شده برای کانتر و کابینت‌هایی با چوب ساج در این طراحی استفاده شده است. طراحی کلاسیک این بخش به جذابیت این حمام بزرگ افزوده است.


bathroom

یک حمام بزرگ با ترکیبی از مواد طبیعی و ساخته دست انسان

این حمام بزرگ با استفاده از مواد طبیعی و مصنوعی ترکیبی جذاب از رنگ و بافت‌های مختلف را  تشکیل می‌دهد. کف قسمت اصلی از سرامیک‌های قهوه‌ای تیره پوشیده شده است. در کف قسمت دوش از کاشی‌های سنگ‌ریزه‌ طبیعی استفاده شده است. دیوار‌های این قسمت از موزاییک‌هایی چند رنگ طوسی و سرامیک‌های بژ تشکیل شده است. باقی حمام با رنگ روشن بژ رنگ شده و کمدها هم از رنگ قهوه‌ای تیره و متناسب با کف ساخته ‌شده‌اند.


bathroom

حمامی زیبا با سرامیک‌های مرمر با ابعاد۳۰ در ۳۰ و قفسه‌ای در وسط

این طراحی شما را با تنوع استفاده از مواد مختلف روبرو نمی‌کند اما در عوض بر روی ظرافت و سادگی تمرکز کرده است. در آن به طور یکنواخت از سرامیک‌هایی با ابعاد ۳۰ در ۳۰ برای کف و دیوار قسمت دوش کار شده‌است. محوطه دوش با شیشه‌ای شفاف و بدون قاب پوشیده شده‌است. و کانتر تماما از کوارتز سفید ساخته شده‌ است. طراحی قفسه میانی کلاسیک است و محوطه وان با رنگ کرم نیمه براق پوشیده شده‌ است. دیوارها هم با رنگ بژ نقاشی شده‌اند.


bathroom

حمامی آراسته به رنگ طلایی با کاشی‌های براق و ساده سفید و زیتونی تیره

اگرچه استفاده از اثاثیه و تزئینات برنجی دراین حمام آن را بسیار شیک جلوه داده است اما اصلا طراحی را بیش از حد سنگین و پیچیده نکرده است. کف ساده و سفید این محیط به توازن آن کمک می‌کند. برای دیوار، کاشی‌های ساده در رنگ سفید و زیتونی تیره استفاده شده است. یک آینه زیبای طلایی از جنس برنج، زیبایی کمد با حاشیه‌های طلایی را کامل می‌کند.


یک حمام بسیار زیبا با جزئیات معماری جذاب و سنگ‌های تراورتن

این حمام معماری بسیار زیبایی دارد و علاوه بر آن انتخاب مصالح نیز بسیار هوشیارانه و دقیق بوده است. در کف ترکیبی از سنگ ‌های تراورتن با رنگ ساده کرم، حاشیه‌هایی تیره‌تر و سنگ‌هایی طرح‌دار برای بخش مرکزی استفاده شده است. دیوارها هم به طور مشابه با سنگ تراورتن در ابعاد آجر آراسته شده است. نیمه بالایی دیوار بعد از یک حاشیه از سنگ زرد به رنگ خردلی روشن رنگ شده ‌و سقف هم به رنگ سفید ساده نقاشی شده‌اند. برای کانتر سنگ گرانیت به رنگ کرم به کار برده شده است. یکی از چشم‌نواز ترین بخش‌های این طراحی، استفاده از یک وان پایه‌دار زیبای سفید با چندین شیرآب است.


bathroom

حمامی بزرگ و پر‌نور با سرامیک‌هایی سفید و بخش‌هایی کوچک و لوزی شکل به رنگ طوسی روشن

در این حمام بزرگ از رنگ‌های روشن استفاده شده‌ است. سرامیک‌های سفید با خشت‌هایی به رنگ طوسی روشن و دیوارهایی که تا نیمه به رنگ طوسی روشن هستند. نیمه‌ی دیگر دیوارها به رنگ سفید و قرنیسها هم سفیدرنگ هستند. کابینت‌ها هم به رنگ طوسی روشن با خط‌هایی سفید در کادر‌ها هستند. در بخش رویی کابینت هم از گرانیت کرم استفاده شده‌ است.


bathroom

حمامی زیبا با ترکیب رنگ‌های گرم و دیوار‌هایی به رنگ طوسی با گچ‌کاری سفیدرنگ 

این حمام ترکیبی از رنگ‌های گرم و سرد است. دیوار‌ها به رنگ طوسی سرد با گچ‌بری سفید هستند. کف و دیوار قسمت دوش هم با گرانیت کرم آراسته شده است.قسمت رویی کابینت‌ها هم از گرانیت عاجی‌رنگ ساخته شده است، کابینت‌ها هم با رنگ سایه‌ای کرم نقاشی شده‌اند.


bathroom

یک حمام بزرگ با سقفی بلند و خاص با دیوارهایی به رنگ زرد روشن و مبلمانی سفید و شیک

این حمام زیبا و بزرگ دارای یک سقف بلند و جالب است که فضا را گسترده‌تر نشان می‌دهد و باعث می‌شود که این محیط بزرگ‌تر به نظر برسد. دیوارها به رنگ زرد روشن با گچ‌بری سفید هستند. مبلمان هم با رنگ سفید آراسته شده‌اند. قسمت‌ رویی کابینت از گرانیت قرمز است و در کف و دیوار‌ها از سنگ‌های طبیعی براق استفاده شده ‌است.


bathroom

حمامی بزرگ با چشم‌اندازی زیبا و استفاده از مصالح مناسب درآن

در حالی که این حمام یک منظره شگفت انگیز دارد، در آن از مصالحی با قیمت مناسب استفاده شده ‌است. البته این مصالح به زیبایی مصالح گران‌قیمت به نظر می‌رسند. کف از سنگ‌هایی طبیعی پوشیده شده‌ است. در دیوار‌های قسمت دوش هم از همین سنگ ولی با ابعاد کوچک‌تر استفاده شده‌ است. دیوارها به رنگ قهوه موکا و مبلمان چوبی هم از چوب درخت ساج با رویه‌ای از ازگرانیت با رنگ کرم است.


حمامی با رنگ برنزی روشن و سنگ‌هایی با رنگ طبیعی

این حمام ترکیبی از رنگ برنزی روشن بر روی دیوار‌ها و سنگ‌هایی طبیعی با همان رنگ است. از تکه‌های موزاییک در گوشه ، کف‌، قسمت وان و برای جدا کردن دیوار ساده استفاده شده ‌است. کابینت‌ها هم به رنگ برنزی و یک درجه تیره تر از دیوارها هستند. در قسمت کانتر هم سنگ گرانیت به کاربرده شده‌ است.


bathroom

حمامی بزرگ با کنتراستی زیبا از رنگ‌های تیره و روشن

این حمام بزرگ با ترکیبی از رنگ ‌های تیره و روشن بسیار چشم‌نواز است. دیوارها به رنگ کرم روشن و سفید در کادر‌ها برای بزرگ جلوه دادن حمام است. سرامیک به کار رفته با رنگ گرم کل فضا را تحت تاثیر خود قرار داده است. بر روی کمدها و قسمت وان از گرانیت استفاده شده‌ است. دیواری که محدوده وان را در بر گرفته است با موزاییک‌هایی کوچک پوشیده شده‌ است. این ترکیب در پشت کابینت‌ها هم به کار گرفته شده‌ است و کابینت‌ و کشو‌ها به رنگ ماهونی تیره هستند که به فضا کنتراستی تیره می‌دهد.


bathroom

طراحی  حمام مدرن با ترکیب رنگ‌های ساده‌ای چون سفید و سایه‌ای از رنگ قهوه‌ای

این طراحی مدرن ترکیبی جذاب دارد. در این طراحی انتخاب مواد هم به جذابیت فضا کمک کرده است. در این‌جا از رنگ‌های ساده‌ای چون سفید و قهوه‌ای کمرنگ استفاده شده است. انتخاب سرامیک‌ها هم بسیار قابل توجه است. در کف از سرامیک‌های ضد‌لغزش سفید و قهوه‌ای و در دیوارها سرامیک‌هایی با همین ترکیب رنگ ولی با شکل چرم استفاده شده‌است. وان و پای روشویی از چینی با طرح چوب پوشیده شده‌اند. یک صندلی چرمی قهوه‌ای در وسط حمام قرار گرفته است.


bathroom

یک طراحی ساده حمام با استفاده از سرامیک به ابعاد ۳۰ در ۶۰ و کاشی‌هایی با طرح آجر

در این طراحی ساده از سنگ‌هایی با ابعاد ۳۰ در ۶۰ در کف استفاده شده است. محدوده وان هم به جای این‌‌که بارنگ سفید ساده پوشیده شود، از سنگ‌هایی سفید و به‌ اندازه آجر ساخته شده‌ است. در این‌جا از آجرهایی سرامیکی برای دیوار‌ها و رنگ طوسی روشن برای سقف و سایر قسمت‌ها استفاده شده‌ است.

مطلب مشابه  چگونه توالت را با نوشابه تمیز کنیم ؟ آموزش نظافت سرویس بهداشتی با کوکاکولا

bathroom

یک حمام با ترکیب سنگ‌های طبیعی در کف و سرامیک‌هایی با رنگ طوسی روشن دردیوار‌ها

در این حمام از سنگ‌های طبیعی در کف و سرامیک‌هایی به رنگ طوسی روشن در دیوارها و اطراف وان استفاده شده است. دیوارها و سقف با رنگ برنزی روشن رنگ شده‌اند تا فضا را گرم‌تر کنند. در کابینت‌ها از ورقه‌های چوب سفید و در کنار روشویی از کوارتز قرمز زیبا استفاده شده‌ است.


bathroom

یک حمام مدرن با دیواری منحصر به فرد و وانی ساده

این حمام مدرن عاری از هرگونه دکوراسیون بیش از حد است اما در عوض دیواری بسیار چشم‌نواز در پشت وان ساده آن قرار دارد. در این دیوار از طرح‌هایی به رنگ بژ استفاده شده‌است. دیوارها، کف و بقیه حمام پوشیده از سرامیک کرم روشن هستند. کابینت‌ها از ورقه‌هایی به رنگ برنزی ساده و و با کانتری به رنگ قهوه‌ای موکا پوشیده شده‌اند.


حمامی مدرن با سرامیک‌هایی به رنگ قهوه‌ای و با ابعاد ۶۰ در ۶۰ در کف و دیوار‌ّها

در این حمام تنها از دو نوع سنگ استفاده شده است. سرامیک‌هایی قهوه‌ای و با ابعاد ۶۰ در ۶۰ در کف و کاشی‌هایی قهوه‌ای در دیوار و محدوده وان. شیشه بدون فریم استفاده شده برای جدا کردن دو قسمت از هم زیبایی این حمام را بیشتر کرده است.


bathroom

حمامی زیبا با کاشی‌هایی ضد لغزش، دیوارهایی به رنگ برنزی روشن و کانتری کرم‌رنگ از جنس گرانیت

در این حمام زیبا از کاشی‌هایی ضدلغزش برای کف و بیشتر سطوح استفاده شده‌است. این کاشی‌ها با دیوارهایی به رنگ برنزی روشن و کانتری گرانیتی و به رنگ کرم ترکیب شده‌اند. برای تکمیل این حمام کلاسیک از رنگ اطلسی در شیر‌ها استفاده شده‌ است. کابینت‌ها هم به رنگ طبیعی ماهونی هستند.

bathroom

حمامی جالب با کفی پوشیده از تخته‌های جوبی

این طراحی به زیبایی مواد سخت و نرم را با هم ترکیب کرده است. در کف از تخته‌هایی چوبی و در قسمت کانتر از ترکیبی سیاه و سفید استفاده شده‌ است. قسمت بالایی روشویی هم از استیل ضد لک پوشیده ‌شده است.


bathroom

حمامی مدرن و زیبا با وانی بزرگ

در این حمام از مواد و رنگ‌های مدرن استفاده شده‌ است. در کف از کاشی‌هایی به رنگ طوسی تیره استفاده شده است. دیوارها هم با رنگ سفید پوشیده شده‌اند. کابینت‌های دیواری با ابعاد و شکل کاشی‌های کف و دیوار متناسب بوده و از مواد براق باکیفیت ساخته شده‌اند که باعث می‌شود بخشی از دیوار به نظر برسند. وان دایره‌ای شکل در وسط این اتاق قرار دارد که در آن از موزاییک‌هایی طبیعی استفاده شده‌است.


bathroom

یک حمام دنج با طراحی کلاسیک و ساخته شده از سنگ مرمر و گرانیت

این حمام دنج که در آن از عناصر طراحی کلاسیک استفاده شده است بسیار زیبا به نظر می‌رسد. در کف آن از سنگ مرمر با مراکزی از جنس گرانیت استفاده شده است. چوب استفاده شده در این حمام ماهونی تیره است. در قسمت روشویی و وان سنگ گرانیت به کار برده شده‌ است. دیوار‌های مرمری هم به شکلی هنرمندانه با سایه‌ای برنزی نقاشی شده‌اند.


bathroom

یک حمام بزرگ با کاشی‌هایی براق و روشن و یک اتاق طاق‌دار برای وان

در این حمام بزرگ از کاشی‌هایی براق و روشن استفاده شده است. قسمت وان و پشت آن هم از سنگ‌هایی که در کف استفاده شده، پوشیده شده‌اند. قسمت مرکزی حمام دارای یک قسمت حاشیه و یک موزاییک در مرکز است. قسمت کانتر و روشویی به رنگ هلویی روشن است و تمام گچ‌بری‌ها، در و کابینت‌ها هم به رنگ سفید هستند.


bathroom

یک حمام کوچک لوکس با دیوارهایی پوشیده از سنگ طبیعی تراورتن وسنگ گرانیت به کار برده شده در کف با طراحی منحصر به فرد

با وجود کوچک بودن، این حمام به زیبایی طراحی و با مواد عالی ساخته شده است. قسمت قابل توجه دیواری در کنار کمد است که از تراورتن براق پوشیده شده است. کف هم ازسنگ گرانیت با طراحی منحصر به‌ فرد در جلوی کمد ساخته شده‌است. دیوار پشت وان از سرامیکی با طرح چوب و باقی دیوار‌ها از گرانیت پوشیده شده‌اند.


bathroom

یک حمام با شیشه‌های چندرنگ و موزاییک‌های کاپیز

در این حمام ترکیبی از سنگ‌های سرامیک طبیعی در کف و دیوار‌ها استفاده شده است. نیمه‌ی بالایی دیوار‌ها به رنگ روشن و با طرح‌هایی بر روی آن هستند. در حاشیه و نوار پشت کمد‌ها از شیشه‌های چند رنگ و موزاییک کاپیز استفاده شده‌ است. کمد از چوب ساج ساخته شده و بخش رویی آن از گرانیت طوسی یک‌دست پوشیده‌ شده ‌است.


bathroom

حمامی با چوب ماهونی در کمدها و وسایل چوبی به همراه رنگ‌ سفید در بخش‌های دیگر

در این حمام از چوب ماهونی تیره در کمد و وسایل چوبی استفاده شده است. بقیه قسمت‌های حمام در رنگ‌های روشن‌تر هستند. دیوار‌ها با رنگ بژ روشن و با گچ‌بری سفید رنگ پوشیده شده‌اند. در کف از سنگ مرمر سفید با رگه‌های طوسی استفاده شده‌ است. بخش رویه روشویی هم از بقیه قسمت‌ها روشن‌تر است و به جای سنگ گرانیت تیره‌تر، سنگ سفید در آن کار شده‌است.


bathroom

حمامی با کانتری از جنس گرانیت قهوه‌ای بالتیک و کابینت‌های ساخته شده از چوب افرا

استفاده از سنگ گرانیت قهوه‌ای بالتیک در کانتر این حمام به تکمیل زیبایی کابینت‌های ساخته شده از چوب افرا کمک کرده ‌است. از آن‌جای که فضا در این حمام محدود است از آینه‌های بدون فریم بزرگ به جای ‌آینه‌های با قاب استفاده شده‌است. از آن‌جا شما می‌توانید قسمت دوش که با موزاییک‌های شیشه‌ای کرم رنگ پوشیده شده‌ است را ببینید. قسمت وان هم از سرامیک‌هایی که در کف و بیشتر قسمت‌های حمام به‌ کار برده شده‌، پوشیده ‌است. نیمه‌ی بالایی دیوار‌ها هم با رنگ زرد روشن نقاشی شده ‌اند.


bathroom

یک حمام عالی با استفاده از کاشی‌های مرمر و به سبک معماری کلاسیک روم و وانی به سبک ایتالیایی

استفاده از سنگ مرمر با رگه‌های طوسی در کف و بخش روشویی در این حمام، یادآور معماری کلاسیک روم است. با ترکیب دیوارهای سفید، کابینت‌های چوبی و آجر‌های رنگ شده سفید زیبایی آن کامل شده‌ است. سقف به جای سفید با رنگ طوسی روشن پوشیده شده است که باعث می‌شود پنل سفید رنگ داخل دیوار بیشتر به چشم بیاید.


bathroom

حمامی با چشم‌انداز فوق العاده در بیرون به همراه سنگ‌های کرم کارشده در آن

این حمام در مکانی قرار گرفته است که منظره‌ای بسیار شگفت‌انگیز دارد. مواد اصلی که در این حمام به کار برده شده است، کاشی‌هایی روشن با رنگ کرم و هلویی هستند. از آن‌جایی که سقف حمام بسیار بالا است در قسمت بالایی دیوار‌ از تخته چوب‌هایی برای تزئین استفاده شده است. یک وان جکوزی بزرگ هم به شما اجازه می‌دهد که از این منظره به طور کامل لذت ببرید.


bathroom

یک حمام با ترکیبی از رنگ‌ها و طرح‌های مدرن

در این حمام از رنگ‌ها، مواد و طرح‌های مدرن استفاده شده‌ است. در کف کاشی‌هایی طوسی با شیار‌هایی افقی برای جلوگیری از لغزش به کار برده شده‌ است. به جای قرنیز چوبی هم از استیل ضد لک استفاده شده‌ است. دیوار‌ها به رنگ مکا گرم است و یک دیوار کناری با رنگ قرمز پوشیده شده است. از سنگ موزاییک طوسی در بقیه قسمت‌ها استفاده شده است.


bathroom

یک طراحی حمام عالی که بر روی استفاده از مواد ساده ولی لوکس تمرکز کرده است

در این طراحی زیبا از وسایل ساده ولی شیک استفاده شده‌ است. کف از کاشی‌های سفید، یک حاشیه تیره از موزاییک شیشه‌ای و کاشی‌هایی مورب در وسط آن پوشیده شده است. در کابینت‌ها از چوب بلوط طبیعی استفاده شده و بخش رویی آن با گرانیت سفید پوشیده شده است. دیوارها به رنگ زرد رون، سقف و گچ‌بری ها هم سفید هستند.


bathroom

حمامی بزرگ با کاشی‌های از جنس آهک سفید و دیوارهایی به رنگ سفید

در این حمام بزرگ از سنگ آهک سفید در کف استفاده شده‌ است. دیوارها به رنگ سفید و ساده هستند. دیوار پشت روشویی و بخش کانتر هم از سنگ طرح‌دار سفید پوشیده شده است. از آینه‌های بدون قاب بزرگ برای بزرگ‌تر جلوه‌دادن این حمام استفاده شده است.


bathroom

یک حمام زیبا با فضایی بزرگ و سقفی بلند با نورگیر

این حمام مدرن از فضایی بزرگ، سقفی بلند و نورگیر‌هایی در سقف بهره برده است. در کف و دیوارهای قسمت دوش، از کاشی‌هایی با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر و از جنس سنگ مرمر استفاده شده است. کابینت‌ها به رنگ چوب بلوط طلایی و کانتر از سنگ سفید ساده است. دیوار‌های قسمت وان آینه‌هایی تمام قد دارند که تا سقف بالا رفته‌اند که فضا را بزرگ‌تر و دلباز‌تر جلوه می‌دهد. باقی دیوارها به رنگ مشکی هستند.


bathroom

یک حمام عالی با سرامیک‌هایی از سنگ طبیعی و با ابعاد ۳۰ در ۳۰

در این حمام از سنگ‌هایی طبیعی با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی ‌متر استفاده شده است. این سنگ‌ها در قسمت دوش هم به کار برده شده‌اند. دیوارهای اطراف وان به رنگ زرد مارسالا نقاشی شده‌اند، سقف و گچ‌بری‌ها به رنگ سفید هستند و در قسمت کانتر از گرانیت قرمز استفاده شده‌است.


bathroom

یک حمام شیک با سنگ‌هایی طبیعی و با‌کیفیت و ترکیب رنگ گرم بژ در دیوار‌ها

در این حمام لوکس از سنگ‌هایی طبیعی و با کیفیت استفاده شده‌است. دیوارها به رنگ بژ گرم، گج‌بری‌ها کرم روشن و سقف‌ها هم سفید هستند. در اطراف وان و صندلی قسمت دوش از گرانیت قهوه‌ای استفاده شده است. در کانتر هم از سنگ مرمر سفید استفاده شده است.


bathroom

یک حمام زیبا با استفاده از سنگ‌های سرامیک طبیعی و بژ در کف

یک حمام ساده که تنها از یک نوع سنگ در تمام قسمت‌های آن استفاه شده‌ است. در این حمام سنگ سرامیک طبیعی به رنگ بژ به کار برده شده است و دیوار‌ها هم به رنگ بژ و سفید هستند. برای کانتر از سنگ گرانیت طوسی تیره استفاده شده‌ و کابینت‌ها هم از چوب خام ساخته شده‌اند.


bathroom

یک حمام بسیار جذاب با سرامیک‌هایی از جنس سنگ طبیعی و حاشیه‌هایی از سنگ موزاییک قهوه‌ای تیره

در این حمام از سنگ سرامیک طبیعی  در بیشتر قسمت‌های کف استفاده شده و حاشیه‌ها به رنگ قهوه‌ای تیره هستند. کابینت‌ها به رنگ ماهونی تیره و کانتر از جنس گرانیت است. رنگ دیوار‌ّها و گچ‌بری ها با هم تفاوت دارند.


bathroom

یک حمام با سرامیک‌های سفید و موزاییک‌هایی به رنگ طوسی تیره به همراه یک لوستر شیشه‌ای زیبا

در این حمام از سرامیک‌های سفید و حاشیه‌ای به رنگ طوسی تیره استفاده شده‌ است. در قسمت دوش هم از همین نوع سرامیک در کف استفاده شده ولی در دیوارهای این ناحیه سنگ طبیعی کرم‌رنگ به کار برده شده ‌است. کابینت‌ها و بقیه بخش‌های چوبی کرم هستند و کانتر به رنگ گرانیت قهوه‌ای است. یک لوستر کریستال شیک، زیبایی و جلوه این حمام را تکمیل کرده است.


bathroom

یک حمام مدرن با دیوارهایی سیاه  و روشوی‌هایی سفید به شکل کاسه

در این حمام مدرن دیوار‌ها به رنگ مشکی هستند. کشوها به رنگ سفید و قسمت کانتر هم سیاه‌رنگ است. از آینه‌ای شناور با قاب استیل در این‌جا استفاده شده‌ است. باقی بخش‌ها از چوب پوشیده شده‌اند.


bathroom

حمامی شیک با سرامیک هایی با ابعاد متفاوت در کف

در قسمت کف این حمام از سرامیک‌هایی با ابعاد متفاوت استفاده شده است. کابینت‌ها به رنگ سفید و کانتر کرم‌رنگ است. دیوار‌ها و سقف کرم هستند و پنجره‌هایی مصنوعی در سقف وجود دارند.


bathroom

یک حمام زیبا با موزاییک‌هایی سفید و حاشیه‌ای به رنگ قهوه‌ای تیره

در این حمام از سرامیک‌های سفید در کف استفاده شده‌ است. حاشیه‌ای به رنگ قهوه‌ای تیره زیبایی کف را کامل می‌کند. سطح کانتر به رنگ مرمر سفید است و کابینت‌ها هم به رنگ قهوه‌ای تیره هستند. برای قرنیزها نیز از رنگ کابینت‌ها استفاده شده‌ است. دیوارها هم به رنگ کرم نقاشی شده‌اند.


bathroom

یک حمام لوکس با سرامیک‌هایی کرم و لبه‌هایی با طرح موج

برای کف و لبه‌های پایینی این حمام از سرامیک کرم استفاده شده‌ است. در لبه‌ها نواری با طرح موج دو قسمت دیوار را از هم جدا کرده است. وسایل چوبی در این حمام با رنگ سفید نقاشی شده‌اند. کانتر و گچ‌بری‌ها به رنگ سفید هستند. قسمت بالایی دیوارها با رنگی گرم پوشیده شده است و سقف هم سایه‌ای از رنگ دیوار را دارد.


bathroom

یک حمام زیبا با دیوارهایی به رنگ قهوه‌ای گرم همراه با گچ‌بری و کف پوشیده از سرامیک

در این حمام دیوارها به رنگ قهوهای روشن است و گچ‌بری‌های سفید زیبایی آن را دوچندان کرده است. در کف سرامیک و در قسمت کانتر سنگ گرانیت سفید به کار برده شده است. عناصر چوبی به رنگ چوب بلوط تیره هستند تا به حمام جلوه‌ی باستانی بدهند.


bathroom

حمامی زیبا با سرامیک‌هایی به رنگ قهوه‌ای مکا

کف این حمام غالبا به رنگ قهوه‌ای موکا و قسمت‌های کوچکی به رنگ کرم است. در قسمت دوش از سنگ‌های طبیعی و ضد لغزش استفاده شده‌ است. درها و گچ‌بری‌ها سفیدرنگ و دیوارها هم زرد روشن هستند و سقف به جای سفید با رنگ طوسی روشن پوشیده شده است.


bathroom

حمامی با استفاده از سنگ‌های طبیعی

در کف این حمام از سنگ‌هایی طبیعی و طرح‌هایی در مرکز و لبه وان، از همان جنس استفاده شده است. برش سنگ‌های استفاده شده در این طراحی کاملا طبیعی بوده و دیوارها هم ساده و سفید هستند. کابینت‌ها به رنگ ماهونی و کانتر به رنگ قهوه‌ای و از جنس گرانیت است.


bathroom

حمامی بزرگ با ترکیبی از چوب، شیشه و سرامیک

این حمام دارای سرامیک‌هایی ساده و با ابعاد کوچک در کف است. در کف قسمت‌هایی آبی‌رنگ به چشم می‌خورد. دیوار‌ها و سقف به رنگ سفید نقاشی شده‌اند. در قسمت روشویی از سنگ مرمر استفاده شده است و تمام وسایل چوبی هم از چوب طبیعی درخت ساج ساخته شده‌اند. قسمت دوش با یک در شیشه‌ای قوس‌دار از بقیه قسمت‌ها جدا شده‌است.


bathroom

یک حمام بزرگ با سرامیک‌هایی به ابعاد ۳۰ در ۳۰ و با طرح مورب

در این حمام بسیار بزرگ ، از سرامیک‌هایی با ابعاد ۳۰ در ۳۰ و با طرح مورب، در کف استفاده شده است. از همین سرامیک‌ها در قسمت وان به کار برده شده‌ است و دیوارها با طرح مرمر نقاشی شده‌اند. برای کانتر کمد‌های چوبی هم از مرمر سفید استفاده شده‌است.

منبع STEVEWILLIAMSKITCHENS

و  سایت خوب زوم ایت zoomit.ir

حمام‌های لوکس و زیبا – طرحهای چشمگیر حمامهای لوکس که شما را به نوسازی حمام منزلتان ترغیب میکند !
5 (100%) 1 vote