▒█▀▀▀█ █▀▀█ █▀▀▄ █▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀▄ █▀▀ ░ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▄▀█ 
░▀▀▀▄▄ █▄▄█ █░░█ █▄▄▀ ░▀▀▀▄▄ ░░█░░ █░░█ █░░█ █▀▀ ▄ ▒█░░░ █░░█ █░▀░█ 
▒█▄▄▄█ ▀░░▀ ▀▀▀░ ▀░▀▀ ▒█▄▄▄█ ░░▀░░ ▀▀▀▀ ▀░░▀ ▀▀▀ █ ▒█▄▄█ ▀▀▀▀ ▀░░░▀ # We're looking for talented developers like you at  ͇らAÐRらTØNƐ.ㄈO௱ , send your CV to Me iniɘlɒИ-ʜƨoɿooﻼ :   arvindastanboo [at] gmail . com  !

طراحی دکوراسیون آشپزخانه 10 طرح الهام بخش برای دکوراتورها

طراحی دکوراسیون آشپزخانه – 10 طرح الهام بخش برای دکوراتورها: رترو|ساحلی|روستایی

چه چیزی دکوراسیون آشپزخانه را جذاب می‌کند؟‌ هر کدام از ما نظرات خودمان را در مورد اینکه چه چیزی آشپزخانه را زیبا می‌کند داریم،‌ اما چندین عنصر پایه برای طراحی آشپزخانه زیبا هستند که برای هر سبکی جواب می‌دهند. به ساختن آشپزخانه‌ی رویایی‌تان به چشم یک دستور آشپزی نگاه کنید. چیزهای کوچکی که طراحی آشپزخانه شما را فوق‌العاده می‌کنند مانند مواد اولیه در این دستور هستند. بیاید با هم نگاهی بیندازیم به ۱۰ آشپزخانه زیبا که به شما ایده می‌دهند تا آشپزخانه رویایی خودتان را بسازید.

طراحی آشپزخانه زیبا

هر سبکی که می‌پسندید، باید بدانید که هر آشپزخانه‌ای به کمی هیجان نیاز دارد. البته هیجان نه از نوع زیربشقابی و پادری، بلکه جزییاتی که کلاس آشپزخانه شما را بالا ببرند. یکی از واضح‌ترین راه‌هایی که می‌توانید درخشش و هیجان به آشپزخانه‌تان اضافه کنید این است که کمی از لامپ‌های مختلف و لوسترهای زیبا در طراحی استفاده کنید. انتخاب نور برای آشپزخانه‌تان درست مثل انتخاب جواهرتتان است. هدف این است که کمی درخشش به آشپزخانه اضافه کنید،‌ اما یادتان باشد که فضا نور کافی داشته باشد.

رنگ سیاه در طراحی آشپزخانه

طراحی داخلی - رنگ سیاه در آشپزخانه

رنگ سیاه، در واقع نوارهای با رنگ سیاه، یک راه آسان و باکلاس برای اضافه کردن رنگ و لعاب به دکوراسیون آشپزخانه است. یک نوار رنگی پهن دور تا دور دیوارهای آشپزخانه می تواند تمام محیط را به هم پیوند دهند و آن رابزرگ تر جلوه دهد. نکته مهم در استفاده از طراحی آشپزخانه با رنگ سیاه این است که سعی کنیم عناصر دیگر اتاق را هم ساده انتخاب کنیم. لازم نیست خط سیاه را به عنوان چیزی اضافی در دکوراسیون آشپزخانه درنظر بگیرید، در عوض فقط به عنوان قسمتی از معماری به آن نگاه کنید.

طراحی آشپزخانه گرم و صمیمی با رنگ‌های گرم

طراحی داخلی- با رنگ‌های گرم به آشپزخانه‌تان گرمی ببخشید

آشپزخانه‌های سفید چند سالی مد بودند، اما الان بیشتر بازار رنگی بودن داغ است. اگر می‌خواهید آشپزخانه‌ای گرم و صمیمی داشته باشید،‌ رنگ دیوار راحت‌ترین روش برای انجام این کار است. زیبایی رنگ گرم به این است که هم با کابینت‌های سفید و هم کابینت‌های تیره رنگِ سنتی‌تر ترکیب زیبایی خلق می‌کند. رنگ مسی براق و لوستر برنجی با رنگ‌های گرم عالی می‌شود،‌ اما نیازی به عوض کردن رنگ‌های نقره‌ای براق فلزی که در آشپزخانه دارید نباشید،‌ آنها هم با رنگ‌های گرم بی‌نظیر می‌شوند.

نمایش جسارت با طراحی آشپزخانه‌‌ رنگی رنگی

 با آشپزخانه‌ای رنگی رنگی جسور جلوه کنید- داخلی آشپزخانه

رنگ‌های پالتی در طراحی آشپزخانه مدرن می‌تواند به کمک‌ رنگ‌هایی که برای اتاق‌های مجاور در نظر گرفته‌اید جسور و زیبا به نظر برسد. آشپزخانه اوپن پشت صحنه‌ی ترکیب رنگ‌های جذاب و شاد می‌شود. حتما از یک رنگ یک دست هم استفاده کنید تا اتاق‌های مجاور را به یکدیگر پیوند بزنید. سقف سفید رنگ یا کف چوبی پیوسته می‌تواند هرچیزی را در منزل شما به هم پیوند بزند.

طراحی آشپزخانه جزیره‌ای با رنگ‌های جذاب

طراحی داخلی - آشپزخانه رنگی جزیره‌ای

یکی از راه‌های ساختن آشپزخانه‌ای جذاب استفاده از رنگ‌ها در طراحی آشپرخانه‌‌ی جزیره‌ای است. رنگ زدن آشپزخانه با یک رنگ چشمگیر حس گران بودن به وسایل می‌دهد. رنگی را که به یکی از اتاق های مجاور زده‌اید انتخاب کنید، یا رنگی را انتخاب کنید که‌ با استفاده از آن ظروف،‌ فرش یا خطوط آشپزخانه بیشتر به چشم می‌آیند، تا یک نمای یک دست داشته باشید.

طراحی آشپزخانه با رنگ آبی برای تغییری دل انگیز

طراحی داخلی- آشپزخانه آبی رنگ برای تغییری دل انگیز

اگر اهل رنگ کاری هستید، کابینت‌های رنگ شده می‌توانند بدون هزینه‌ی زیاد، بیشترین تاثیر را روی حتی قدیمی‌ترین آشپزخانه‌ها داشته باشند. اگر می‌خواهید خودتان را درگیر رنگ زدن کابینت‌ها کنید، اول اصول این کار را یاد بگیرید و بی‌گدار به آب نزنید!‌ رنگ کردن کابینت‌ها به شما این اجازه را می‌دهد که رنگ‌های مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید و ظاهری زیبا و هنری به آشپزخانه بدهید. حتی می‌توانید از یک تابلو با زمینه‌ی آبی در طراحی استفاده کنید.

مطلب مشابه  اتاق خواب کودک - ایده های رنگارنگ برای دکوراسیون اتاق کودک

طراحی آشپزخانه‌ای روستایی با رنگ‌های متضاد

آشپزخانه‌ای روستایی با رنگ‌های متضاد بسازید

بله!‌ درست متوجه شدید!‌ ترکیب کردن کابینت‌های سفید یا خاکستری با کمدهای چوبی با رنگ قهوه‌ای تیره ظاهری سنتی و فوق‌العاده به آشپزخانه‌ی شما می‌دهد. نکته اصلی در استفاده از این سبک خیره کننده استفاده از توازن بین دو رنگ متفاوت کابینت است. ترکیب‌ کردن کابینت‌ها با دو رنگ متضاد واقعا عالی می‌شود به طوری که این احساس به شما دست نمی‌دهد که کابینت‌ها خیلی با یکدیگر متفاوت هستند. استفاده از یک میز چوبی در دکوراسیون آشپزخانه هم می‌تواند زیبایی آن را دو چندان کند.

الهام‌بخشی با آشپزخانه رترو

طراحی داخلی- الهام‌بخشی با آشپزخانه رترو

آشپزخانه‌های رترو همیشه مد روز هستند. اگر به طراحی به سبک رترو علاقمند هستید،‌ آشپزخانه بهترین مکانی است که می‌توانید این علاقه را نشان دهید. می‌توانید از عناصر جدیدی در طراحی آشپزخانه‌ی رترو استفاده کنید اما در عین حال سبک قدیمی را هم حفظ کنید. قفسه‌های باز،‌ کف جالب و شاد و دیوارهایی با رنگ روشن راه‌هایی آسان برای تبدیل هر آشپزخانه‌ای به فضایی رترو هستند، بدون اینکه مجبور باشید تمام آشپزخانه را بازسازی کنید.

چطور آشپزخانه‌ای درخشان داشته باشیم؟

طراحی داخلی- الهام‌بخشی با آشپزخانه رترو

آشپزخانه‌های تاریک را بارنگ‌های روشن درخشان کنید. اگر در آشپزخانه‌ی شما نور طبیعی وجود ندارد، استفاده از دیوارهای رنگی در طراحی بهترین گزینه برای روشن کردن آن است. یک لایه جدید از رنگ سفید درخشنده برای سقف می‌تواند به روشن‌تر کردن محیط کمک کند. از زرد آفتابی، سبز نعنایی و حتی نارنجی برای دیوارها استفاده کنید. اگر می‌خواهید فراتر از رنگ دیوارها به آشپزخانه روشنایی بدهید،‌ کابینت‌های سفید و تعداد زیادی لوستر به شما کمک می‌کنند.

آشپزخانه‌ای با طراحی ساحلی

طراحی داخلی - آشپزخانه‌ای با طراحی ساحلی

پخت و پز در آشپزخانه‌ای با طراحی ساحلی می‌تواند خیلی آرامش‌بخش‌تر باشد. بهترین راه ساختن یک اتاق با تم خاص این است که واقعا از آن تم استفاده نکنیم!‌ برای طراحی آشپزخانه با تم ساحلی،‌ استفاده از چند وسیله ساحلی اشکالی نداره،‌ اما بیشترین تاثیر ساحلی را رنگ آشپزخانه به وجود می‌آورد.

دیوارهایی با رنگ آبی آسمانی یا آبی روشن با رنگ‌هایی مشخص خاکستری روشن یا ماسه‌ای به طراحی آشپزخانه شما سبکی ساحلی می‌دهند. از قفسه‌های بدون در و مواد اولیه طبیعی در دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید تا همه چیز را معمولی و صمیمانه نگه دارید.

ترجمه اختصاصی برای صدر دیزاین – م.ناصری

0-طراحی دکوراسیون آشپزخانه

1-چگونه آشپزخانه خود را زیبا و جذاب کنیم؟
2-طراحی داخلی آشپزخانه های زیبا و شیک
3-دکوراسیون آشپزخانه منزل
4-آشپزخانه ساحلی | رترو | روستایی | آبی | تیره
5-Pretty Kitchen Inspiration
6-What Makes a Dream Kitchen?
7-Colorful Kitchen
8-10 Pretty Kitchens You Need to See
9-Add Spice to Your Kitchen With Warm Colors
10-Bold Color Palettes for the Kitchen
11-Colorful Kitchen Islands
12-Beautiful Aqua Kitchen
13-Artsy Painted Kitchen Cabinets
14-White Kitchen Inspiration
15-Mix & Match Cabinet Finishes?
16-Retro Kitchen Inspiration
17-Retro Kitchens are Always in Style
18-Kitchen Color Ideas
19-Light Up a Dark Kitchen With Color
20-Beach-Inspired Kitchen Tips

منبع: about

طراحی دکوراسیون آشپزخانه – 10 طرح الهام بخش برای دکوراتورها: رترو|ساحلی|روستایی
5 (100%) 1 vote