▒█▀▀▀█ █▀▀█ █▀▀▄ █▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀▄ █▀▀ ░ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▄▀█ 
░▀▀▀▄▄ █▄▄█ █░░█ █▄▄▀ ░▀▀▀▄▄ ░░█░░ █░░█ █░░█ █▀▀ ▄ ▒█░░░ █░░█ █░▀░█ 
▒█▄▄▄█ ▀░░▀ ▀▀▀░ ▀░▀▀ ▒█▄▄▄█ ░░▀░░ ▀▀▀▀ ▀░░▀ ▀▀▀ █ ▒█▄▄█ ▀▀▀▀ ▀░░░▀ # We're looking for talented developers like you at  ͇らAÐRらTØNƐ.ㄈO௱ , send your CV to Me iniɘlɒИ-ʜƨoɿooﻼ :   arvindastanboo [at] gmail . com  !

طراحی داخلی مینیمالیستی یک خانه در تایوان -سنگ آنتیک و سنگ مصنوعی صدر استون

در مطلب زیر به بررسی طراحی داخلی یک خانه در تایوان پرداخته ایم که با روشها و مصالح نوین توانسته فضای زندگی بزرگ تری برای مشتری خود فراهم کند .

تصویر طراحی داخلی کلی

طراحی داخلی مینیمالیستی یک خانه در تایوان

شرکت هائو دیزاین در شهر پینگ تانگ کشور تایوان برای یکی از مشتریان خود طرحی مینیمالیستی ارائه کرده که آن را ” خالی ” نام نهاده . خانه مشتری پس از اجرای این طرح به لطف یک نیم طبقه بدون دیوار و پنجره های بزرگش ، نورانی تر و دلبازتر شده . بعلاوه فضای خانه با استفاده از دیوارهای بزرگ سفید و دکوراسیون منظم و خلوت ، بزرگ تر از 157 متر مربع به نظر می رسد .

نمای کلی خانه در نورپردازی کم

طراحی داخلی فضای نیم طبقه

در فضای نیم طبقه تنها چند قطعه محدود برای دکوراسیون به کار رفته که بسیار با دقت انتخاب شده اند. شرکت هائو دیزاین یک میز با رنگ فیروزه ای و سه قطعه سنگ با طیف های مختلف رنگ خاکستری را برای این نیم طبقه برگزیده . امروزه نیم طبقه ها می توانند با هزینه معقول فضای جدیدی را در خانه ایجاد کنند به همین دلیل از آنها در طراحی داخی ساختمان بسیار استفاده می شود .

طراحی داخلی با ترمووود و مبلمان فیروزه ای

طراحی داخلی با سنگ

طراحی داخلی طبقه پایین

تیم طراحی شرکت در طبقه پایین ، فضا را به  وسیله جابجا کردن راه پله به انتهای سالن بازتر کرده ، جایی که قبلا آشپزخانه قرار گرفته بود . آشپزخانه جدید تنها از چند کابینت و طاقچه تشکیل می شود که نشان دهنده روش زندگی مینیمالیستی ساکنان خانه است .

مطلب مشابه  طراحی دکوراسیون آشپزخانه - 10 طرح الهام بخش برای دکوراتورها: رترو|ساحلی|روستایی

 

طراحی داخلی آشپزخانه با طاقچه و کابینت

طراحی داخلی اتاق خواب اصلی

اتاق خواب اصلی و حمام طبقه بالا هم به همان شیوه طبقات پایین تر طراحی و ساخته شده اند . در طراحی آنها از چوب و پارکت و رنگ های سفید و خاکستر بهره گرفته شده . با این وجود اتاق خواب و خصوصا حمام دنج تر از بقیه خانه به نظر می رسند .

طراحی داخلی اتاق خواب اصلی

طراحی داخلی حمام

حمام کاملا چوبی است و از قطعات ترمو وود ساخته شده است . نور آسمان که از نورگیرهای بزرگ سقف به داخل می آید به همراه سبزی گیاهان به دنج تر شدن فضا کمک می کند . ترمو وود نوعی روش عمل آوری چوب است برای اینکه بتوان تخته چوبهایی مقاوم تر بدست آورد . با استفاده از این روش که در کشور فنلاند کشف شده و توسعه یافته ، می توان چوبی تولید کرد که از آن می توان به راحتی در محیط های مرطوب یا مکان هایی با اختلاف درجه حرارت بالا استفاده کرد ، بدون آنکه به چوب صدمه ای وارد شود یا تخته های ترمو وود تغییر اندازه بدهند . این روش همچنین چوب را در برابر پوسیدگی و حمله حشرات نیز ایمن می کند .

طراحی داخلی حمام با ترمووود

استفاده از ترمو وود در طراحی داخلی حمام

طراحی نمای منزل

طراحی مینیمالیستی نمای بیرونی منزل در تایوان

 

طراحی داخلی مینیمالیستی یک خانه در تایوان
5 (100%) 1 vote