▒█▀▀▀█ █▀▀█ █▀▀▄ █▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀▄ █▀▀ ░ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▄▀█ 
░▀▀▀▄▄ █▄▄█ █░░█ █▄▄▀ ░▀▀▀▄▄ ░░█░░ █░░█ █░░█ █▀▀ ▄ ▒█░░░ █░░█ █░▀░█ 
▒█▄▄▄█ ▀░░▀ ▀▀▀░ ▀░▀▀ ▒█▄▄▄█ ░░▀░░ ▀▀▀▀ ▀░░▀ ▀▀▀ █ ▒█▄▄█ ▀▀▀▀ ▀░░░▀ # We're looking for talented developers like you at  ͇らAÐRらTØNƐ.ㄈO௱ , send your CV to Me iniɘlɒИ-ʜƨoɿooﻼ :   arvindastanboo [at] gmail . com  !

ایده های هوشمندانه برای دکوراسیون دیوار آشپزخانه -سنگ آنتیک و سنگ مصنوعی صدر استون

این مطلب برایتان راههای کوچک ولی تاثیر گذار در دکوراسیون آشپزخانه را معرفی می کند تا به وسیله آنها آشپزخانه تان را بیشتر دوست داشته باشید .


ایده های هوشمندانه برای دکوراسیون دیوار آشپزخانه – آشپزخانه ای رویایی داشته باشید

گذراندن چند ساعت در آشپزخانه کاملا شما را به این باور می رساند که اگر راه درستی برای سالم زندگی کردن انتخاب نکنید چقدر همه چیز می تواند بهم ریخته شود. بعلاوه خوب می دانید اگر می خواهید محل نگهداری مواد غذایی را تمیز و مرتب نگه دارید با عجله نمیتوانید کاری از پیش ببرید. هر چه وقت بیشتری در آشپزخانه صرف کنید احتمال ریختن مواد غذایی و مایعات در نقاطی که نیاز به نظافت دارند کمتر می شود.
پس اگر عاشق آشپزخانه تان هستید زمان آنست که برای مواظبت از آن تلاش کنید. استفاده از دیوارپوش مناسب یکی از راه های کارآمد است. چه آشپزخانه تان بزرگ باشد چه کوچک نیاز به دیوار پوش برای آن دارید که با فضای اطراف هماهنگ باشد. دیوارپوشهایی با قابلیت پیاده سازی آسان معمولا بهترین گزینه هستند . در این صورت مطمین باشید که پولتان را هدر نداده اید.

دکوراسیون آشپزخانه - ایده های نو

انتخاب دیوارپوشی با رنگ تیره برای آشپزخانه

اگر می خواهید آشپزخانه ای متفاوت از بقیه داشته باشید از دیوارهای آن شروع کنید. ممکن است ایجاد کنتراست رنگهای تیره با وسایل رنگ روشن آشپزخانه و کابینتها نتیجه جالبی در پی داشته باشد. از کاشی ها غافل نشوید. این روزها آنها را میتوانید در چندین رنگ و طرح پیدا کنید.

 انتخاب بین چوب یا فلز برای دیوار آشپزخانه

هم کانترها و هم کابیتها نقش مهمی در ظاهر آشپزخانه دارند. پس بیایید از فضای این دو برای ساختن فضای متمایز استفاده کنید. می توانید این فاصله با چوب، سنگ یا فلز پر کنید. در آشپزخانه های مدرن مدل جزیره ای دیوارهای اطراف می تواند باعث تبدیل آشپزخانه به فضای ما بین مدرنیته و روستایی شود.

مطلب مشابه  ایده هایی برای مقاوم سازی کلبه در مقابل طوفان

دکوراسیون آشپزخانه - ایده های نو

 پنل های پیش ساخته دیواری

از آنها می توانید علاوه بر دیوارهای پشت اجاق گاز یا فواصل بین کانتر و کابینت های آشپزخانه استفاده کنید. نصب آنها ساده و نظافت آنها آسان است. توجه داشته باشید که پاکیزکی مهمترین عنصر آشپزخانه است. عدم رعایت نظافت سلامت همه اعضای خانه را تهدید می کند.

 دیوار پوشهای چندمنظوره برای آشپزخانه

نقش اولیه دیوارپوشهای آشپزخانه ایجاد فضایی است که در صورت ریزش یا پاشش مواد غذایی و مایعات نظافت آن راحت باشد. اما چه کسی گفته از متریال آنها نمی توان به شیوه ای دیگر استفاده کرد. مثلا شما می توانید با متصل ساختن چند قطعه موزاییک باقیمانده از دیوار پوشتان یک تخته آشپزخانه بسازید. یا چندین ایده کارآمد دیگر که میتوان در سایر وسایل وسایل آشپزخانه از مواد دیوارپوشها استفاده کرد.

علاوه بر اینها می توانید دیوارهای آشپزخانه با افزودن یک یا چند وسیله کوچک دکوراتیو زیباتر کنید و تحسین میهمانانتان را برانگیزید. یادتان باشد هر اقدامی که در خصوص دیوارپوشهای آشپزخانه انجام می دهید می بایست با فرمت کلی دکوراسیون آشپزخانه و حتی سایر قسمت های خانه تان هماهنگ باشد.

ایده های هوشمندانه برای دکوراسیون دیوار آشپزخانه
4 (80%) 1 vote